Wynajmniejmy lokal/dom na Fundację

Poszukujemy miejsca na Fundację.

Fundacja Ja Jestem dom 1 kopia

Poszukujemy miejsca na Fundację.
Fundacja Ja Jestem zajmuje się głównie seniorami, osobami bezdomnymi, oraz promowaniem wartości życia w rodzinie, czyli pro - life.

Od dwóch lat wynajmowaliśmy dom w Warszawie na woli. Kiedy go wynajmowaliśmy był wystawiony na sprzedaż i w tym roku został sprzedany. Nowy nabywca niebawem się wprowadza, a my musimy ustąpić mu miejsca i znaleźć sobie nowe lokum.

Dom był w stanie średnim, jednak jego ułożenie, wielkość oraz cena usprawiedliwiała nam wszystko. Do dyspozycji mieliśmy garaż na dwa samochody, który w 95% został wykorzystany na magazyn w którym trzymaliśmy różne meble, łóżka, lodówki czy inne rzeczy które trafiały do osób potrzebujących.

W głównym budynku na dole (piętro -1) do dyspozycji mieliśmy dwa większe i dwa mniejsze pomieszczenia w średnim stanie. Trzy z nich zostały wykorzystane jako magazyn na odzież, a w jednym z pomieszczeń od ponad pół roku mieszka z nami osoba która była bezdomna. W tej chwili pracuje i jest wszystko w porządku.

Na parterze do dyspozycji były trzy pomieszczenia + kuchnia, łazienka. Wykorzystaliśmy dwa pomieszczenia na fundacje (biuro + magazyn) oraz trzecie jako mieszkalne dla Fundacyjnego małżeństwa :)

Na pierwszym piętrze są trzy pokoje z łazienką i kuchnią, użyczone/podnajęte naszym przyjaciołom, którzy nas wspierają w rożnych dziełach, inicjatywach, ewangelizacji, oraz na rzeczy magazynowe.

Zatem wspólnie składając się i wspierając fundację mieliśmy bardzo dobra siedzibę dla fundacji z magazynem, oraz część z nas mogła mieszkać tuż obok, nad lub nawet pod :)

Teraz, czego szukamy...
Szukamy najchętniej czegoś podobnego, natomiast nie mamy jakiś mega wymagań, ani nie musi być to takie samo rozwiązanie.
Co do lokalizacji może to być Warszawa jak i pod Warszawą...

Prosimy się do nas zgłaszać nawet jeśli rozwiązanie będzie odbiegało od tego co na dzisiaj posiadamy.

Prosimy też nie przejmować się że mieszka z nami osoba bezdomna (była bezdomna). Chcemy niebawem znaleźć mieszkania treningowe dla osób bezdomnych. Może nawet jesteśmy w stanie wynająć większy dom lub drugi, aby móc podnająć jakąś kondygnacje dla byłych bezdomnych (nie jako schronisko, ale jako mieszkanie dla normalnych zresocjalizowanych ludzi), aby mieli jakiś start.

Za każdą pomoc w znalezieniu nowego miejsca dla nas, bardzo dziękujemy. Pomagasz nawet kiedy przekazujesz te info dalej

Dziękujemy :)

Fundacja Ja Jestem dom 1 kopia